Hesap Bilgilerimiz

Günümüzde tüm bankaların internet/telefon/wap üzerinden kolayca ve anında banka işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlayan altyapısı bulunmaktadır. Eğer Online işlemleri kullanıyorsanız, Havala-EFT işlemleri için aşağıdaki basamakları takip edebilirsiniz.
Bankanızın online işlemlerini daha önce kullanmadıysanız nasıl kullanacağınızı öğrenmek için bankanıza başvurunuz.

Havale veya EFT ile Ödeme işlemleri;

1. Sipariş verebilmek ve satın aldığınız ürünleri kontrol edebilmek için iys.com.tr hesabınıza giriş yapınız, eğer hesabınız yoksa bir tane oluşturunuz.
2. Satın almak istediğiniz hizmet ve ürünleri sepete ekle düğmeleri ile sepetinize ekleyiniz.
3. Satın almak istediğiniz ürünleri, sepetinizde oluşturduktan sonra, kasaya git düğmesiyle ödeme ekranına geliniz,...
4. Ödeme sayfasında, alttaki ödeme seçeneklerinden Banka Havalesi/EFT ile Öde seçeneğini seçip işleminizi tamamlayınız.
5. Sonraki sayfada, sistemimiz size bir işlem numarası ve fatura numarası oluşturacaktır. Bu numaraları not ederek "MÜŞTERİ DESTEK" menümüzdeki "Banka Hesaplarımız" başlığından ya da sayfanın altında bulunan menümüzden ulaşabileceğiniz banka hesap numaralarımızdan (ya da IBAN numaralarımızdan) sizin için en uygun olanına, Ödemeniz gereken tutarı, açıklama bilgisine de Sipariş ve Fatura Kodunuzu ekleyerek, Alıcı isme dikkat ederek EFT / Havale yapabilirsiniz.

Havale / EFT ile yaptığınız ödemeler bankamız tarafından SMS ve E-mail yoluyla bize anında bildirildiğinden, ödemelerinizi yapmanızın ardından, siparişleriniz en kısa zamanda işleme alınacaktır.

Not: Banka içi havale işlemleri anında yapılır, bankalar arası EFT islemleri ise genellikle Hafta içi 09:00 - 16:00 saatlerinde yapılır ayrıca havalenizi yaptıktan sonra İletişim sayfamızdan “Ödeme Bildirimi’nde” bulunduğunuz takdirde siparişiniz daha hızlı onaylanacaktır. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz adına size bildirilmiş fatura numarasını veya kayıt ettirdiğiniz isim soyad bilgilerinden birini belirtiniz.


ZİRAAT BANKASI

Hesap Sahibi: ÖMÜR ERFİDAN

Şube Kodu: 1635

Hesap No: 1635/60502266-5001

IBAN No: TR17 0001 0016 3560 5022 6650 01